• Новини
  • Ліцензійні Інструкторські Збори - 2020

Ліцензійні Інструкторські Збори - 2020

3 – 5 квітня 2020 року у м. Миколаїв відбудуться щорічні Ліцензійні Інструкторські Збори Центру виживання та спеціальної підготовки «SEAL».

Цілі зборів:

  • підтвердження кваліфікаційного рівня та підвищення професійного майстерства інструкторів Центру.
  • присвоєння кваліфікації та звання «Інструктор» членам Центру, які претендують на дане звання та відповідають кваліфікаційним вимогам Центру.

Таким чином Правління Центру піклується про свій професійний імідж і відсікає можливості протиправного використання імені Центру з боку різних фейкових «інструкторів» та інших самозванців.

Цього року на «ЛІЗ-2020» буде презентований новий проект для членів Центру під загальною назвою «Джентльменський набір». Подробиці – у відповідному розділі офіційного сайту: https://sealforce.org.ua/ та профільній події у соц. мережах на сторінках Центру: https://www.facebook.com/SEAL.UA/ / https://www.instaram.com/seal.ukr/

Центр виживання та спеціальної підготовки «SEAL» (SSTTC «SEAL») звертається до всіх зацікавлених фізичних та юридичних осіб, які мають намір скористатися послугами інструкторів Центру:

Будь ласка, за для вашої безпеки та високої якості надання послуг, ПЕРЕВІРЯЙТЕ кваліфікацію і дійсну належність інструктора до Центру ВСП «SEAL». Кожен Інструктор Центру має свій особистий номер, жетони Центру (Dog Tag) та інструкторське посвідчення. Ви маєте право зажадати їх пред'явити!

Перевірити інструктора можливо, надавши запит в особистий чат нашої групи або за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.