Дайджест медійних проектів Центру ВСП "SEAL"
1998-2000 роки
1998 рік: Вперше в Україні на постійній основі Центром були реалізовані курси за різними напрямкам виживання для пересічних громадян.
1999 рік: Експедиція Центру на західну вершину Ельбрусу, присвячена 1100-річчю заснування міста Полтава. Встановлення прапора України на найвищій точці Європи (5642 м).
2000 рік: У рамках організованого Центром ВСП «SEAL» Першого міжнародного турніру з бойових мистецтв «Полтавська битва – 2000» було проведено 3 титульних бої:
- за звання Чемпіона світу з боксу;
- за звання Інтерконтинентального чемпіона з Muay Thai;
- за звання Інтерконтинентального чемпіона з кікбоксингу.
Турнір отримав Ліцензії на проведення титульних боїв від авторитетних світових спортивних організацій IBF, WKA, PABA.

2003-2004 роки
2003 рік:
- Створення першого в Україні факультету Безпеки Бізнесу на базі МНТУ ім. Академіка Ю. Бугая (Київ, Полтава).
- Зимове штурмове (без адаптаційних зупинок) сходження на «Дах Європи» – Ельбрус, у рамках вивчення надзвичайних можливостей людини (за сприянням ТСО України). Сходження було присвячене 60-річчю визволення України від окупації у Другій світовій війні та вшануванню пам’яті українців, які загинули у Кавказькому ТВД.
2004 рік:
- Створення першої та єдиної в м. Севастополь (АРК, Україна) кафедри Безпеки підприємницької діяльності від факультету МББ ПІБ МНТУ ім. Академіка Ю. Бугая.
- Почесним Головою Центру виживання та спеціальної підготовки «SEAL» став легендарний військовий розвідник Майор Вихор – Герой України Є.С. Березняк. Девізом Центру стає історичний слоган, пов’язаний із генералом Є.С. Березняком та запропонований ним: «DUM SPIRO SPERO».
2005-2009 роки
2005 рік: Участь інструкторів-водолазів Центру ВСП «SEAL» у Експедиції Підводних Робіт Особливого Призначення (ЕПРОН-2005). Знайдено, встановлено обставини загибелі та занесено до Книги Пам’яті імена 39 українців, які вважалися зниклими безвісти у 1941-1944 рр. на Чорноморському ТВД.
2008 рік: Центр ВСП «SEAL» став офіційним акредитованим представником в Україні найстарішої британської асоціації охоронців Professional Bodyguard Association (PBA, GB).
2009 рік: Інструкторами Центру ВСП «SEAL» спільно з ізраїльськими плавцями із International Aquathlon Association (ІАА) розроблений і запатентований унікальний курс бойового виживання на воді і під водою для охоронців.
2010-2013 роки
2010 рік: Створення першої та єдиної в м. Керч (АРК, Україна) кафедри Безпеки підприємницької діяльності від факультету МББ ПІБ МНТУ ім. Академіка Ю. Бугая.
2011 рік: Проведення на базі Академії ВМС України ім. П.С. Нахімова (м. Севастополь) першого в Україні науково-практичного семінару з сучасного морського піратства та створення спільного із ВМС України міжнародного антипіратського центру. Початок міжнародного співробітництва з цієї тематики.
2012-2013 роки: Спільно зі ГШ ВМС ЗС України, Центр ВСП «SEAL» бере участь у розробці та впровадженні Стандартів бойової підготовки спецназу ВМС України (підводна частина).
2013-2014 роки
2013 рік: Участь інструкторів Центру ВСП «SEAL» у складі Національної збірної команди України з акватлону (боротьба в ластах) на Чемпіонаті світу з підводного спорту ( II Всесвітні ігри CMAS ) у м. Казань, РФ (близько 700 спортсменів із 40 країн світу).
Завойовані трофеї:
- II місце, срібна медаль (вага – до 80 кг);
- III місце, бронзова медаль (вага – понад 80 кг).
2013 рік: Фахівці Центру ВСП «SEAL» спільно із водолазними спеціалістами УТК підготовки водолазів Академії ВМС України ім. П.С. Нахімова розробляють та впроваджують кваліфікаційні характеристики робітничої професії водолазної спеціалізації «водолаз – охоронець».
2014 рік: Спеціалісти Центру ВСП «SEAL» були запрошені до Австралії для навчання групи професійних дайв-інструкторів SSI за авторськими програмами із бойового дайвінгу .