• Новини

Новини

Генеральна Асамблея ICoCA

5–7 грудня 2022 року у м. Женева (Швейцарія) відбулася Генеральна Асамблея ICoCA* (The International Code of Conduct Association – Міжнародної Асоціації Кодексу Поведінки). В зв'язку з тим, що Центр «SEAL» є офіційним представником ICoCA (The International Code of Conduct Association) в Україні зі статусом «Observer» («Спостерігач»), керівництво Асоціації запросило делегацію Центр взяти участь в Генеральній Асамблеї.

Під час Генеральної Асамблеї планувалася доповідь представників делегації щодо визнання терористичними організаціями російських приватних військових компаній та нацистських формувань.

На жаль, делегація Центру «SEAL», зважаючи на загострення воєнної ситуації в Україні, не змогла взяти участь в цьому представницькому заході.

Враховуючи обставини, керівництвом Центру було прийнято рішення про направлення матеріалів доповіді до Секретаріату Асоціації з пропозиціями щодо реагування членами ICoCA на терористичну діяльність російських ПВК.

Зокрема, пропонується:

 • 1. Розглянути можливість звернення до міжнародних організацій та урядів країн – членів ICoCA, про визнання російських нацистських формувань та ПВК терористичними організаціями.
 • 2. Прийняти рішення про узагальнення та оприлюднення даних щодо організацій, визнаних терористичними, зокрема, шляхом формування та ведення єдиного Переліку таких організацій в ICoCA.
 • * ICoCA була створена у 2013 році, як некомерційна багатостороння організація для впровадження правового регулювання та нагляду за дотриманням приватними військовими компаніями (ПВК) і іншими суб’єктами індустрії приватної безпеки міжнародних норм прав людини, гуманітарного права та Міжнародним кодексом поведінки в зонах збройних конфліктів, розробленим між 2008 і 2010 роками після прийняття «Документу Монтрьо», до якого Україна, як держава, приєдналася у вересні 2008 року. ICoCA включає 7 урядів (United States of America, The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, Switzerland, Sweden, Norway, Australia, Canada), 35 організацій громадянського суспільства та близько 100 ПВК.

  Тези доповіді, що були направлені до Секретаріату ICoCA:
  Download this file (UA PMC report_2911-1.docx)Завантажити58 kB
  Центр ВСП "SEAL" підписала меморандум про співпрацю з ДФТГ "Цивільна розвідка України"

  З 15 квітня 2022 року між ДФТГ "Цивільна розвідка України" та нашим Центром «SEAL» був підписаний Меморандум про співпрацю, який формалізував існуючу взаємодію та координацію сторін у спільній боротьбі з ворогами України.

  Наші спільні зусилля розширять і посилять конкретну роботу обох організацій щодо сприяння національному супротиву Української Нації та всебічної допомоги ЗСУ в умовах повномасштабного вторгнення рф. Слава Україні!

  Центр "SEAL" бере участь у створенні Благодійного фонду "Фенікс України"

  У найважчі дні березня 2022 року, коли в Україну вторглася орда терористів з рф та точилися кровопролитні бої за суверенітет і територіальну цілісність України, волонтерська допомога (як і в 2014 році) набула гострої необхідності. Тому, з метою легалізації отримання міжнародної гуманітарної допомоги, волонтерами, спільно з нашим Центром «SEAL», було прийнято рішення про створення Благодійного фонду «Фенікс України».

  БО БФ «Фенікс України» – благодійний фонд допомоги ЗСУ та постраждалим від російського вторгнення. Він створений активістами, які постійно знаходяться в центрі подій і надає допомогу тим, хто цього потребує в режимі 24/7!

  Центр " SEAL" підписав Меморандум про співробітництво з хорватською компанією "OFFLINE SOLUTIONS d.o.o."

  24 червня 2022 року між хорватською компанією «OFFLINE SOLUTIONS d.o.o.» та Центром «SEAL» був підписаний Меморандум про співпрацю.

  Цей важливий спільний документ позначив початок співпраці нашого Центру у Балканському регіоні Європи в сфері консалтингу, навчання, обміну українського досвіду протидії гібридним викликам і загрозам рф та надання логістичних послуг для ЗСУ, державних агенцій, міжнародних організацій і бізнес-структур України.

  Центр ВСП "SEAL" кооперується з ГО "Українська тактика"

  Згідно діючого законодавства України (Закон № 1702-IX «Про основи національного спротиву" від 01.01.2022р.), 15 квітня 2022 року у Києві був підписаний Меморандум про співпрацю між Центром виживання та спеціальної підготовки «SEAL» та ГО "Українська тактика".

  Співпраця між двома авторитетними організаціями має на меті сприяння обороні України шляхом максимально широкого залучення громадян України до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності держави, стримування і відсіч агресії та завдання противнику неприйнятних втрат, з огляду на які він буде змушений припинити збройну агресію проти України.

  вишкіл з тактичної медицини

  Центр "SEAL" проводить вишкіли з тактичної медицини

  Через чинення акту російської агресії проти України виникла необхідність професійної підготовки інструкторів-бойових медиків військових частин ЗСУ.

  В зв'язку з цим з 26.07.2022 по 18.08.2022 наш центр Виживання та спеціальної підготовки 'SEAL' провів цикл вишколів інструкторів ЗСУ у кількості 37 осіб які вже передають свій досвід та знання іншим військовослужбовцям свого підрозділу.