• Новини

Новини

Центр ВСП "SEAL" кооперується з ГО "Українська тактика"

Згідно діючого законодавства України (Закон № 1702-IX «Про основи національного спротиву" від 01.01.2022р.), 15 квітня 2022 року у Києві був підписаний Меморандум про співпрацю між Центром виживання та спеціальної підготовки «SEAL» та ГО "Українська тактика".

Співпраця між двома авторитетними організаціями має на меті сприяння обороні України шляхом максимально широкого залучення громадян України до дій, спрямованих на забезпечення воєнної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності держави, стримування і відсіч агресії та завдання противнику неприйнятних втрат, з огляду на які він буде змушений припинити збройну агресію проти України.

вишкіл з тактичної медицини

Центр "SEAL" проводить вишкіли з тактичної медицини

Через чинення акту російської агресії проти України виникла необхідність професійної підготовки інструкторів-бойових медиків військових частин ЗСУ.

В зв'язку з цим з 26.07.2022 по 18.08.2022 наш центр Виживання та спеціальної підготовки 'SEAL' провів цикл вишколів інструкторів ЗСУ у кількості 37 осіб які вже передають свій досвід та знання іншим військовослужбовцям свого підрозділу.

Вишкіл з тактичної медицини

Центр "SEAL" провів вишкіл з тактичної медицини

Продовжити

Навчання бойовій підготовці

Центр ВСП "SEAL" провів вишкіл з бойової підготовки.

Продовжити

Центр ВСП "SEAL" провів вишкіл з бойової підготовки

Центр ВСП "SEAL" провів вишкіл з бойової підготовки.

Продовжити

Центр "SEAL" проводить тренінги з тактичної медицини

Центр "SEAL" проводить тренінги з тактичної медицини

Продовжити