• Новини

Новини

Форум "Відродження та розвиток аграрного сектору попри війну"

Експерти з гуманітарного розмінування Центру виживання та спеціальної підготовки "SEAL" візьмуть участь у Форумі Відродження та розвиток аграрного сектору попри війну, який відбудеться 25 травня у Києві.

Програма форуму орієнтована на спільне вирішення проблемних питань для фермерів з проблемних та тимчасово окупованих територій: розмінування, відновлення якості ґрунтів, відбудова.

Буде надана важлива інформація щодо компенсацій, реєстраційних дій, судової практики з питань кредитування та оподаткування.

Теми для обговорення включають

 • 1. Практика гуманітарного розмінування у прифронтових та деокупованих регіонах України.
 • 2. Залучення державних, приватних та міжнародних операторів до розмінування сільськогосподарських земель.
 • 3. Фінансові інструменти та програми для аграрного сектору в частині гуманітарного розмінування.
 • 4. Економічні наслідки та системні ризики в аграрному секторі під час відновлювальних робіт.
 • 5. Технології, інновації та додаткові послуги у сфері гуманітарного розмінування земель.
 • 6. Співпраця з місцевими громадами та взаємодія з державними органами в процесі гуманітарного розмінування.
 • Серед спікерів Форуму, які підтвердили свою участь

 • - П'єр Вотьє, голова представництва ФАО ООН (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) в Україні
 • - Тіфен Лукас, ФАО ООН
 • - Денис Башлик, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України
 • - Полковник Євген Зубрівський, заступник керівника секретаріату Національного органу управління персоналом Міністерства оборони України, полковник Євген Зубрівський, заступник керівника секретаріату Національного органу управління персоналом Міністерства оборони України
 • - Михайло Мальков, стратегічний радник та голова аграрного комітету Української асоціації бізнесу і торгівлі (УАБТ), міжнародний експерт ФАО ООН
 • - Євген Ситник, Українська асоціація районних та обласних рад
 • - Олена Сукманова, "Sayenko Kharenko" Юридична фірма
 • - Павло Похарчук, генеральний директор "Міямото Інтернешнл Україна"
 • - представники Запорізької обласної ради та Запорізької, Миколаївської, Харківської обласних державних адміністрацій
 • - та інші спікери!
 • Інформаційну підтримку надають

 • - Internet Media Latifundist
 • - EBA - Європейська Бізнес Асоціація
 • SEAL на ASIS Europe 2023

  21-23 березня 2023 року в Rotterdam, Netherlands відбудеться найважливіше зібрання року для відомих і перспективних лідерів безпеки в Європі «ASIS Europe 2023»

  Захід організовано «ASIS International» - найбільшою в світі організацією професіоналів у сфері управління корпоративною безпекою, що об’єднує близько 35 тисяч членів у 160 країнах.

  Участь у форумі «ASIS Europe 2023» візьмуть 750-1000 зареєстрованих осіб, а також 40 експонентів і спонсорів, серед яких представники як публічного безпекового сектору (представники дипломатичних місій), так і глобальні та регіональні керівники з безпеки крупних міжнародних компаній, транснаціональних корпорацій тощо. Цьогоріч у заході планують взяти участь представники таких компаній як: Microsoft, Amazon, Google, BMW, Mastercard, European Union, Solvay, BASF, ABB, BNP Paribas, Facebook/Meta, United Nations і Zurich Insurance.

  Від імені Інге Гюйбрехтс і Гевіна Хендерсона, співголів ASIS Europe 2023, до участі в заході, в скалді делегаціі ASIS Ukraine, запрошені представники нашого Центру «SEAL». Метою участі у заході Центру «SEAL» є просування інтересів України та поширення її впливу на міжнародній арені. А, також, розвитку напрямків публічно-приватного партнерства індустрії безпеки в Європі та у світі, у тому числі пов’язаних з тематикою війни в Україні та протидії військовій агресії рф.

  22 березня 2023 року голова представництва ASIS в Україні М. Міхеєв на пленарному засіданні офіційно відкриє сесію «Україна – місцеві данні та оновлення» 45-хвилинною доповіддю. Під час сесії, так протягом усіх днів заходу, українською делегацією буде доводитись єдина позиція до іноземних учасників форуму щодо війни в Україні та її наслідків для Європи і світу.

  Генеральна Асамблея ICoCA

  5–7 грудня 2022 року у м. Женева (Швейцарія) відбулася Генеральна Асамблея ICoCA* (The International Code of Conduct Association – Міжнародної Асоціації Кодексу Поведінки). В зв'язку з тим, що Центр «SEAL» є офіційним представником ICoCA (The International Code of Conduct Association) в Україні зі статусом «Observer» («Спостерігач»), керівництво Асоціації запросило делегацію Центр взяти участь в Генеральній Асамблеї.

  Під час Генеральної Асамблеї планувалася доповідь представників делегації щодо визнання терористичними організаціями російських приватних військових компаній та нацистських формувань.

  На жаль, делегація Центру «SEAL», зважаючи на загострення воєнної ситуації в Україні, не змогла взяти участь в цьому представницькому заході.

  Враховуючи обставини, керівництвом Центру було прийнято рішення про направлення матеріалів доповіді до Секретаріату Асоціації з пропозиціями щодо реагування членами ICoCA на терористичну діяльність російських ПВК.

  Зокрема, пропонується:

 • 1. Розглянути можливість звернення до міжнародних організацій та урядів країн – членів ICoCA, про визнання російських нацистських формувань та ПВК терористичними організаціями.
 • 2. Прийняти рішення про узагальнення та оприлюднення даних щодо організацій, визнаних терористичними, зокрема, шляхом формування та ведення єдиного Переліку таких організацій в ICoCA.
 • * ICoCA була створена у 2013 році, як некомерційна багатостороння організація для впровадження правового регулювання та нагляду за дотриманням приватними військовими компаніями (ПВК) і іншими суб’єктами індустрії приватної безпеки міжнародних норм прав людини, гуманітарного права та Міжнародним кодексом поведінки в зонах збройних конфліктів, розробленим між 2008 і 2010 роками після прийняття «Документу Монтрьо», до якого Україна, як держава, приєдналася у вересні 2008 року. ICoCA включає 7 урядів (United States of America, The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland, Switzerland, Sweden, Norway, Australia, Canada), 35 організацій громадянського суспільства та близько 100 ПВК.

  Тези доповіді, що були направлені до Секретаріату ICoCA:
  Download this file (UA PMC report_2911-1.docx)Завантажити58 kB
  Центр ВСП "SEAL" підписала меморандум про співпрацю з ДФТГ "Цивільна розвідка України"

  З 15 квітня 2022 року між ДФТГ "Цивільна розвідка України" та нашим Центром «SEAL» був підписаний Меморандум про співпрацю, який формалізував існуючу взаємодію та координацію сторін у спільній боротьбі з ворогами України.

  Наші спільні зусилля розширять і посилять конкретну роботу обох організацій щодо сприяння національному супротиву Української Нації та всебічної допомоги ЗСУ в умовах повномасштабного вторгнення рф. Слава Україні!

  Центр "SEAL" бере участь у створенні Благодійного фонду "Фенікс України"

  У найважчі дні березня 2022 року, коли в Україну вторглася орда терористів з рф та точилися кровопролитні бої за суверенітет і територіальну цілісність України, волонтерська допомога (як і в 2014 році) набула гострої необхідності. Тому, з метою легалізації отримання міжнародної гуманітарної допомоги, волонтерами, спільно з нашим Центром «SEAL», було прийнято рішення про створення Благодійного фонду «Фенікс України».

  БО БФ «Фенікс України» – благодійний фонд допомоги ЗСУ та постраждалим від російського вторгнення. Він створений активістами, які постійно знаходяться в центрі подій і надає допомогу тим, хто цього потребує в режимі 24/7!

  Центр " SEAL" підписав Меморандум про співробітництво з хорватською компанією "OFFLINE SOLUTIONS d.o.o."

  24 червня 2022 року між хорватською компанією «OFFLINE SOLUTIONS d.o.o.» та Центром «SEAL» був підписаний Меморандум про співпрацю.

  Цей важливий спільний документ позначив початок співпраці нашого Центру у Балканському регіоні Європи в сфері консалтингу, навчання, обміну українського досвіду протидії гібридним викликам і загрозам рф та надання логістичних послуг для ЗСУ, державних агенцій, міжнародних організацій і бізнес-структур України.