• Новини
  • Співпраця Центру «SEAL» з військово-патріотичним клубом «Штурм»

Співпраця Центру «SEAL» з військово-патріотичним клубом «Штурм»

Співпраця Центру «SEAL» з військово-патріотичним клубом «Штурм» (с. Чутово, Полтавська область) є елементом військово-патріотичного виховання української молоді, як невід’ємної складової національно-патріотичного виховання громадян України.

7 травня цього року помічник Міністра оборони України Андрій Лінніченко, під час візиту до с. Чутово у ВПК «ШТУРМ», передав у подарунок клубу, разом з іншою літературою від МО України, більше ста примірників навчально-методичного посібника «Емоційно-вольова саморегуляція» ("ЕВС").

Даний посібник є авторською методичною розробкою Центру «SEAL» та успішно застосовується з 2014 року як важливий елемент бойової підготовки. Воїна вирізняє не лише однострій чи зброя, а передусім, його бойовий дух та відповідна психологічна налаштованість на захист своєї країни. Тому Центр «SEAL» вважає за необхідне використання даного посібника у військово-патріотичному вихованні української молоді.

В найближчому майбутньому запланований ряд проектів, про які ми вам розповімо в наступних публікаціях. Слідкуйте за новинами.