• Новини
  • Центр «SEAL» став членом ICoCA (International Code of Conduct Association) та набув статусу «ICoCA Observer» (“Наглядач”)

Центр «SEAL» став членом ICoCA (International Code of Conduct Association) та набув статусу «ICoCA Observer» (“Наглядач”)

15 жовтня 2020 року Центр виживання та спеціальної підготовки «SEAL» став членом ICoCA (International Code of Conduct Association) та набув статусу «ICoCA Observer» (“Наглядач”).

Як механізм нагляду за Міжнародним кодексом поведінки, ICoCA

https://icoca.ch/

виконуючи свій мандат, відповідає за сертифікацію компаній-членів, постійний моніторинг їх ефективності, включаючи оцінювання на місцях, та надання доступних ефективних механізмів подання скарг..

ICoCA, за підтримки своїх членів, має на меті забезпечити приватні компанії що надають послуги безпеки постійним підвищенням стандартів для зменшення ризиків порушення прав людини та гуманітарного права.

Військово-консалтингова діяльність – нова тема для українського вжитку. На сьогодні, зокрема, лише 2 українські організації стали Наглядачами Міжнародної асоціації кодексу поведінки компаній, що надають послуги з приватної безпеки (ICoCA). Однак, перспективи, які відкриваються для України у цій сфері, величезні.

В Україні тема приватних військових та охоронних компаній дещо демонізована і це цілком зрозуміло, адже у громадян на слуху злочини російської ПВК «Вагнер». Проте, у світі ПВОК – це передусім ринок послуг у сфері безпеки, який унормований як міжнародним правом, так і національними законодавствами. Приєднавшись до Міжнародної асоціації кодексу поведінки (ICoCA), Україна на противагу агресивному північному сусіду, в чергове, підтвердить свою готовність цивілізовано співіснувати та співпрацювати з іншими державами.

ICoCA є доповненням до будь-яких національних урядових заходів та пропонує додатковий інструмент, завдяки якому може здійснюватися контроль та дотримання міжнародних стандартів в процесі діяльності приватних охоронних компаній.

Переваги приєднання до ICoCA включають:

  • Якість обслуговування: стандарти ICoCA щодо членства, сертифікації та її діючі функції моніторингу, надають можливість забезпечити високі професійні стандарти та використання передового досвіду управлінням в даній галузі;
  • Знизити ризики відповідальності та збитків в репутації, укладаючи контракти з перевіреними компаніями які продемонстрували здатність до відповідального надання послуг безпеки;
  • Комплексна зовнішня підтримка та експертиза в галузі приватної безпеки з метою забезпечення дотримання Кодексу а також можливість доступу до ресурсів, включаючи навчання (тренування).