SEAL на ASIS Europe 2023

21-23 березня 2023 року в Rotterdam, Netherlands відбудеться найважливіше зібрання року для відомих і перспективних лідерів безпеки в Європі «ASIS Europe 2023»

Захід організовано «ASIS International» - найбільшою в світі організацією професіоналів у сфері управління корпоративною безпекою, що об’єднує близько 35 тисяч членів у 160 країнах.

Участь у форумі «ASIS Europe 2023» візьмуть 750-1000 зареєстрованих осіб, а також 40 експонентів і спонсорів, серед яких представники як публічного безпекового сектору (представники дипломатичних місій), так і глобальні та регіональні керівники з безпеки крупних міжнародних компаній, транснаціональних корпорацій тощо. Цьогоріч у заході планують взяти участь представники таких компаній як: Microsoft, Amazon, Google, BMW, Mastercard, European Union, Solvay, BASF, ABB, BNP Paribas, Facebook/Meta, United Nations і Zurich Insurance.

Від імені Інге Гюйбрехтс і Гевіна Хендерсона, співголів ASIS Europe 2023, до участі в заході, в скалді делегаціі ASIS Ukraine, запрошені представники нашого Центру «SEAL». Метою участі у заході Центру «SEAL» є просування інтересів України та поширення її впливу на міжнародній арені. А, також, розвитку напрямків публічно-приватного партнерства індустрії безпеки в Європі та у світі, у тому числі пов’язаних з тематикою війни в Україні та протидії військовій агресії рф.

22 березня 2023 року голова представництва ASIS в Україні М. Міхеєв на пленарному засіданні офіційно відкриє сесію «Україна – місцеві данні та оновлення» 45-хвилинною доповіддю. Під час сесії, так протягом усіх днів заходу, українською делегацією буде доводитись єдина позиція до іноземних учасників форуму щодо війни в Україні та її наслідків для Європи і світу.