ВИЖИВАННЯ НА ВОРОЖІЙ ТЕРИТОРІЇ У ЗОНІ БОЙОВИХ ДІЙ

Авторський курс «Виживання на ворожій території»

Більше 20 років Центр ВСП "SEAL" професійно займається вивченням, розробкою і впровадженням різних методик і програм виживання.

Інструктори Центру мають унікальний досвід виживання практично в усіх природних зонах світу; надзвичайних ситуаціях природного, антропогенного і військово-політичного характеру.

З урахуванням величезного накопиченого досвіду в області виживання і бэкграунда наших інструкторів, Центр може запропонувати спеціалізовані курси по виживанню, грунтовані на унікальних авторських методиках жд різної цільової аудиторії.

ЧОМУ ВИ НАВЧИТЕСЯ

Ми учимо людей залишатися живими і повертатися додому!

Подробиці

Початок курсу

_________________

Тривалість

Термін навчання на курсі індивідуальний.

Залежно від цілей і рівня початкової підготовки.

Місце проведення

Центр ВСП "SEAL" може організувати курс виживання на ворожій території у Вашому місті.

Подробиці організації курсу можна уточнити по телефону, вказаному в розділі контакти.

По проходженню усіх розділів авторського курсу, видається підсумковий Диплом Центру ВСП "SEAL" про повне успішне проходження курсу.

Вартість

___________

Кіль-ть учасників

від 10 осіб

ПРО КУРС

На розробку і впровадження цього курсу вплинула трагічна доля групи українських волонтерів, серед яких були члени Центру "SEAL", які в 2014 році, виконуючи свою гуманітарну місію в зоні АТО, потрапили в полон до незаконних озброєних формувань ОРДЛО.

Долі членів цієї волонтерської гуманітарної місії, що складалася з цивільних осіб (серед яких розстріляні, зниклі без вісті і повернена з полону активістка з серйозними порушеннями психіки), змусили інструкторів Центру спільно з військовими аналітиками і психологами серйозно вивчити усі обставини цієї трагедії.

МЕТА КУРСУ

Центр ВСП «SEAL» дійшов висновку, що однією з умов допуску вищеперелічених "груп ризику" до роботи в зонах локальних конфліктів має бути обов'язкове інтенсивне навчання навичкам виживання на ворожій території через успішне освоєння спеціалізованого курсу, максимально наближеного до реалій сучасних гібридних конфліктів.

ДЛЯ КОГО

Яскравим прикладом реалізації вищеперелічених принципів і методичних підходів є пропонований вашій увазі авторський курс "Виживання на ворожій території", спеціально розроблений інструкторами Центру ВСП "SEAL" для таких "груп ризику" в зонах локальних конфліктів, як:

  • волонтери;
  • військові журналісти;
  • співробітники різних місій, правозахисних організацій та ін.

В силу своєї професійної діяльності або/і переконань, з об'єктивних і суб'єктивних причин, ці люди можуть виявитися на ворожій території, контрольованій супротивником або в зоні відчуження без необхідного прикриття, з високими рисками полонення або вороже налагодженого місцевого населення.

У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ КУРСУ?

Слід також зазначити, що даний курс ні в якій мірі не дублює натівський курс виживання для військовослужбовців "S.E.R.E.", а фактично є його тематично розширеною версією для цивільних осіб, адаптованої під специфіку гібридної війни Росії проти України (2014-2019гг.).

СТРУКТУРА/ ПРОГРАМА КУРСУ І ТАЙМИНГ :

Структурно курс розділений на 2 етапи (літній і зимовий) і складається з 4 розділів, які можуть виділятися в самостійні інтенсив-курси, що проводяться автономно один від одного:

РОЗДІЛ ПЕРШИЙ: «ЕВС - ЕМОЦІЙНО-ВОЛЬОВА САМОРЕГУЛЯЦІЯ».

Включає в себе вивчення, практичне відпрацювання та формування у курсантів стійких навичок управління своїм психоемоційним станом в різних екстремальних ситуаціях. Складається з трьох ступенів.

Форма проведення - семінар та практичні тренінги.

РОЗДІЛ ДРУГИЙ : "ВИЖИВАННЯ В УМОВАХ ДИКОЇ ПРИРОДИ. ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ".

Інтенсив-курс, що складається з 2 етапів ("літо" - "зима"). Передбачено по 2 варіанти кожного з етапів:

  • базовий - для непідготовлених рядовых громадян,
  • просунутий (жорсткий) варіант - для співробітників силових відомств і спеціальних підрозділів.

Тайминг курсу може варіюватися від 3 до 7 діб.

РОЗДІЛ ТРЕТІЙ : "ІНФІЛЬТРАЦІЯ. УХИЛЕННЯ ВІД СУПРОТИВНИКА НА КОНТРОЛЬОВАНІЙ ЇМ ТЕРИТОРІЇ"

Інтенсив-курс, що припускає освоєння курсантами навичок таємного пересування по складно-пересіченій місцевості, контрольованої противником; організації днювань; маскування слідів свого перебування; уникнення зіткнення і т.п.

Тренінг проводитиметься у будь-який час року, за умови проходження перших двох розділів.

Таймінг інтенсив-курсу: 3 доби.

РОЗДІЛ ЧЕТВЕРТИЙ: «ПОВЕДІНКА В ПОЛОНІ. ВТЕЧА З ПОЛОНУ »

Інтенсив-курс, який проводиться в умовах постійного стресу, фізичного дискомфорту і жорсткого психологічного тиску на курсантів з постійним контролем за їх психоемоційним станом з боку інструкторів, медиків і психологів супроводу.

Курс виробляє у курсантів стресостійкість в екстремальних ситуаціях полону, допиту і змушує приймати вірні алгоритми рішень в найкоротші терміни при граничних психофізичних навантаженнях.

Даний розділ є заключним, включає в себе підсумкові іспити і психологічне тестування.

Залежно від рівня підготовки цільової аудиторії, таймінг даного курсу варіюється від 3 до 5 діб.

При проходженні будь-якого з 4 розділів курсу, курсанти отримують Сертифікати, що свідчать про успішне засвоєння програми, що відповідає пройденому розділу.

Залишайте онлайн-заявку на навчання або записуйтеся по телефону, вказаному в розділі "Контакти"