Короткоствольна зброя (пістолет, револьвер)

Курс короткосвольної зброї зображення

Щоб Ваша табельна зброя не перетворилася на джерело підвищеної небезпеки, а стало Вашим другом і робочим інструментом, необхідно постійно практикувати і удосконалювати навички володіння пістолетом (револьвером). Тому що навички - це кращий запобіжник в конфліктах і непередбачуваних ситуаціях.

Давно не практикувалися в стрільбі?

Хочете підвищити рівень володіння стрільбою з пістолета або револьвера?

Вважаєте себе досвідченим шутером, але хочете більшого?

Запишіться на курс стрільби з короткоствольної зброї (пістолет, револьвер) від Центру ВСП "SEAL", і Ви знайдете саме те, що Вам треба!

ЧОМУ ВИ НАВЧИТЕСЯ?

Пройшовши курс, Ви озброїтеся необхідними знаннями, які підвищать Вашу результативність точної стрільби з пістолета/револьвера.

Ви навчитеся навичкам рефлективного поводження зі зброєю, які дозволять швидко і ефективно протистояти загрозам при виконанні службових завдань. Інструктори Центру ВСП "SEAL" навчать Вас взаємодіяти з пістолетом/револьвером, використовуючи його як продовження Вашого тіла. Змусять вийти із зони бойового комфорту, збільшать обсяг знань і навичок володіння короткоствольною зброєю.

Подробиці

Початок курсу

___________________

Тривалість

Термін навчання на курсі індивідуальний.

Залежно від цілей і рівня початкової підготовки.

Місце проведення

Центр ВСП "SEAL" може організувати курс стрільби з короткоствольної зброї на Вашій території.

Подробиці організації курсу можна уточнити по телефону, вказаному в розділі контакти.

Після проходження тренінгу і успішної здачі іспитів Ви отримаєте сертифікат Центру ВСП "SEAL".

Вартість

___________

Кіль-ть учасників

від 10 осіб

ПРО КУРС

Стрілецький курс розроблений для того, щоб допомогти співробітникам силових структур поліпшити навички поводження з пістолетом і револьвером. Ідеально підходить для тих, хто хоче закріпити раніше засвоєні навички поводження з табельною зброєю, розвинути тактичне мислення і підвищити рівень стрілецької майстерності

ДЛЯ КОГО

 • Співробітники воєнізованої охорони;
 • Співробітники правоохоронних органів;
 • Діючі / відставні співробітники силових структур;
 • Власники нагородної зброї (пістолет або револьвер).

ХТО ПРОВОДИТЬ НАВЧАННЯ?

Навчання проводить суддя, інструктор IPSC, суддя національної категорії України з багатоборства охоронців, інструктор з багатоборства охоронців, майстер спорту України з багатоборства охоронців, майстер спорту України з ФПСУ (серійний клас - пістолет) –Олексієнко Микола.

МЕТОДИКА

Курс навчання стрільбі з пістолета заснований на багаторічному особистому досвіді інструктора Центру ВСП «SEAL», який поєднує в собі кращі методики та досвід роботи силових структур з усього світу.

Матеріали пістолетного курсу насичені реальними ситуаціями, які найчастіше зустрічаються в роботі, але яких немає в стандартних програмах з вогневої підготовки. Вправи сфокусовані на тактичній стрільбі з пістолета / револьвера і розвивають навички правильного поводження з короткоствольною зброєю під час виконання службових завдань.

ПРОГРАМА

 • Стрільба по мішенях, що віддаляються від стрільця;
 • Стрільба на швидкість (револьвер);
 • Особливі можливості захоплення револьвера;
 • Стрільба по горизонтально-ковзаючих мішенях;
 • Нетрадиційні позиції стрільби;
 • Сценарії тактичних рішень - "стріляти/не стріляти";
 • Стратегії протидії викликам і загрозам;
 • Перестрілка. Необхідний мінімум знань.

ЩО У РЕЗУЛЬТАТІ

За підсумками уроків, що входять в курс стрільби Ви будете володіти комплексом навичок, які дозволять Вам вести прицільний вогонь з табельної зброї під час виконання різних службових завдань. Курс зі стрільби з револьвера / пістолета підвищить майстерність володіння короткоствольною зброєю і виведе його на професійний рівень.

ПОТРІБНА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ?

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ПОТРІБНА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ?

тел.: (050) 270-77-66, (098) 270 77 66