• Новини
  • Центр «SEAL» і ГО «Федерація військово-тактичних ігор України» підписали угоду про співпрацю

Центр «SEAL» і ГО «Федерація військово-тактичних ігор України» підписали угоду про співпрацю

Центр «SEAL» і ГО «Федерація військово-тактичних ігор України» підписали угоду про співпрацю.

Центр «SEAL» та ГО «Федерація військово-тактичних ігор України» підписали договір про стратегічну співпрацю в сфері військово-патріотичного виховання, розвитку і популяризації в Україні військово-тактичних ігор та соціальної адаптації учасників АТО / ООС.

Сторони впевнені, що спільна робота забезпечить суспільну значущість й повагу до військової професії та прищепить молодому поколінню почуття особистої відповідальності за захист Батьківщини.

В рамках співпраці сторони запланували ряд декількох спільних проектів, але про це ми вам розповімо трохи пізніше. Слідкуйте за новинами.

Довідка:

Нещодавно створена «Федерація військово-тактичних ігор України» - громадська організація метою, якої є формування серед своїх членів і молодого покоління образу громадянина-патріота, шляхом вироблення у нього глибокого розуміння громадянського обов'язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, використовуючи фізичну культуру і спорт, навчання оволодінню військовими і військово-технічними знаннями, а також вивчення бойових традицій та героїчних сторінок історії українського народу та Збройних сил України.