Бойова психологія

У критичній ситуації ти не піднімешся до рівня своїх очікувань, а впадеш до рівня своєї підготовки.
Як Ви думаєте, що є вирішальним чинником, що зумовлює перемогу тієї або іншої сторони? Витривалість? Техніка? Сила? На жаль ні. Цей психологічний стан бійця.
Ви маєте бути психологічно готові до бійки у будь-яких умовах і у будь-який момент!
Як це зробити, розповімо на курсі з бойової психології від Центру ВСП «SEAL»!
ЧОМУ ВИ НАВЧИТЕСЯ?
Прослухавши даний тренінг-курс Ви більше ніколи не будете відчувати себе в статусі жертви!
На курсі психології поведінки у бою Ви отримаєте необхідні знання, уміння і навички, але найголовніше - унікальний досвід в психології бою.
Інструктори Центру ВСП «SEAL» навчать Вас не тільки протидіяти психічному тиску з боку агресора, а й озброять прийомами і методами психофізичного впливу на ворога.
ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ДАНОГО ТРЕНІНГУ-КУРСУ КУРСАНТИ ВИВЧАТЬ І ВІДПРАЦЮЮТЬ ТАКІ АСПЕКТИ БОЙОВОЇ ПСИХОЛОГІЇ, ЯК:
- Колірне кодування психофізичної готовності Джефа Купера і практичне вживання в ЕС даного алгоритму.
- Східні і західні (європейські) теорії конфлікту, темпераментів, стресу, засновані на наукових працях Гиппократа-Галена, доктора Уолтера Бредфорда Кеннона і концепції «У-Сін», на основі яких, в різний час і в різних місцях, були розроблені гранично конкретні, утилітарні методи бойової психології, які успішно застосовуються на практиці і в даний час.
- Статуси і ознаки суб'єктів конфлікту, види нападів і їх відмітні особливості, уміння і навики запобігання, ліквідації і мінімізації їх наслідків.
ПРО КУРС
Курс навчання психології ведення бою розроблений інструкторами Центру ВСП «SEAL» на основі унікального досвіду, отриманого в реальних екстремальних ситуаціях і боєзіткненнях, включаючи результати досліджень, проведених під час і після військових операцій, що супроводжувалися значними втратами в Афганістані (1986) та інших військових конфліктах, включаючи операції АТО-ООС (2014-2018), землетрусу у Вірменії (1988), а також обстеження військовослужбовців і рятувальників, які перебувають на реабілітації після антитерористичних операцій і аналітичного вивчення матеріалів інших аналогічних ситуацій.
ДЛЯ КОГО
- військові;
- співробітники силових відомств і спеціальних служб;
- професійні спортсмени;
- бізнесмени і звичайні громадяни, які усвідомлюють свою незахищеність перед викликами і загрозами сучасного суспільства їх особистої безпеки.
МЕТОДИКА
Методика емоційно-вольової саморегуляції ( «ЕВС»), яка є частиною даного тренінг-курсу, з 2014 року і по теперішній час, в приватному порядку, ефективно застосовувалася і застосовується співробітниками силових відомств України та бійцями добробатов в зоні бойових дій (АТО-ООС) і зарекомендувала себе як проста в застосуванні і ефективна методика. Є успішні приклади застосування технік і методів ЕВС ветеранами бойових дій (АТО-ООС) для мінімізації наслідків бойових психічних травм (БПТ) і якнайшвидшої їх адаптації до мирного життя. Методика ЕВС, в черговий раз, довела свою ефективність і простоту в застосуванні!
У ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ ТРЕНІНГ-КУРСУ?
Курс психології поведінки в бою має таку конструктивну особливість, що може підлаштовуватися під утилітарні цілі і завдання конкретної цільової аудиторії:
- «страх і боротьба з ним в бою»;
- «як же не бути жертвою в міському середовищі»;
- «підвищення бойового духу спортивної команди»;
- «стресостійкість і настрій на перемогу в бізнес-середовищі»;
- «мінімізація наслідків бойової психічної травми»;
- «формування психічної сили в протистоянні сімейному, побутовому насильству»;
- і багато іншого.
ПРОГРАМА
Навчання психології ведення бою включає в себе наступні теми:
- Психофізіологічні аспекти конфліктів з вітальною загрозою;
- Особливості стану і поведінки в екстремальних ситуаціях;
- Страх, його природа і боротьба з його проявами;
- Практичні алгоритми протидії;
- Емоційно-вольова саморегуляція.