Злагодження груп особистої охорони

Зображення групи особистої охорони

Рівень ефективності і професіоналізму групи особистої охорони визначається рівнем майстерності самого слабкого бійця у цій команді. Сила команди полягає у кожному. Сила кожного - і є команда.

Група особистої охорони - це команда, яка працює, як один злагоджений механізм, де дії кожного доведені до автоматизму. Від того, наскільки злагоджені і узгоджені ці дії залежить життя особи, що охороняється. Для успішного виконання своїх обов’язків група особистої охорони повинна відточувати взаємодію як всередині свого підрозділу, так і з іншими підрозділами, що забезпечують охорону і життєзабезпечення особи, що охороняється.

Хочете дізнатися, як навчитися працювати однією командою, а не бути у тіні біля яскравих особистостей? Ласкаво просимо на тренінг «злагодження груп особистої охорони» від Центру ВСП «SEAL»!

ЧОМУ ВИ НАВЧИТЕСЬ?

У ході тренінгу у Вас сформуються стійкі навички взаємодії, командно-тактичних дій у складі групи у складній оперативній обстановці. Ви вивчите тактику ескортування особи, що охороняється, отримаєте практичні алгоритми дій при евакуації VIP у різних ситуаціях та відпрацюєте навички ведення вогневого контакту у складі групи. Пройшовши навчання груп особистої охорони тактичного злагодження, Ви будете володіти знаннями, які дозволять поліпшити ефективність Вашої роботи і дозволять Вам вийти на новий професійний рівень.

Подробиці

Початок курсу

_____________________

Тривалість

Термін навчання на курсі індивідуальний.

В залежності від цілей та рівня початкової підготовки.

Місце проведення

Центр ВСП «SEAL» може організувати курс на Вашій території. Подробиці організації курсу можна дізнатись за телефоном, вказаним у розділі контакти.

Подробиці організації курсу Ві можете дізнатися за телефонами, вказаними у розділі «Контакти»

По закінченню курсу видається Сертифікат Центру ВСП «SEAL».

Вартість

________

Кількість учасників

від 10 осіб

ПРО ТРЕНІНГИ

В основі наших тренінгів лежить багаторічний практичний досвід роботи інструкторів Центру ВСП «SEAL» як в Україні, так і за кордоном, а також інтегрований міжнародний досвід роботи як приватних, так і державних підрозділів особистої охорони. Тренінги включають в себе поглиблене вивчення тактики взаємодії групи особистої охорони у різних позаштатних і екстремальних ситуаціях на суші, на воді і в повітрі.

МЕТА ТРЕНІНГІВ

Вивчення тактик групової взаємодії і підвищення кваліфікації груп особистої охорони. Вдосконалення індивідуальної майстерності охоронця, який діє у складі групи при виникненні загрози для особи, що охороняється.

ДЛЯ КОГО

Тренінг рекомендований для охоронців, які працюють у складі груп особистої охорони з мінімальним стажем взаємодії (новостворених підрозділів), і вже мають базову тактико-технічну підготовку.

МЕТОДИКА

Методика тренінгу включає в себе відтворення динаміки реальних ситуацій і стрес-факторів, тактику бойової взаємодії у складі групи особистої охорони і алгоритми дій у різних екстремальних ситуаціях. Центр ВСП «SEAL» навчає своїх курсантів тактикам і технікам, які перевірені на практиці і які довели свою ефективність у реальних життєвих ситуаціях.

ПРОГРАМА

  • Вибір стратегії і тактики охорони VIP-персони в залежності від викликів і загроз, індивідуальних побажань і умов;
  • Оперативне планування заходів при роботі з особою, що охороняється;
  • Тактичні прийоми взаємодії співробітників групи особистої охорони при здійсненні охорони VIP-персони у різних умовах (піший супровід, кортежний супровід на авто, охорона на масовому заході, відпочинок на воді, авіаперельоти, закордонні відрядження, охорона у зонах підвищеного ризику і т.п.);
  • Взяття особи, що охороняється під охорону;
  • Робота групи у різних форматах (робота «за номерами», посилена група, усічена група, взаємодія з іншими групами особистої охорони);
  • Складна оперативна обстановка. Тактичні дії - моделювання ситуацій;
  • Відпрацювання маршрутів, посадка-висадка клієнта, зміна автомобілів;
  • Тактика дій групи при евакуації особи, яка охороняється.

ЩО В РЕЗУЛЬТАТІ

На виході замовник отримає групу ОО, мислячу і навчену діяти у штатному режимі і при надзвичайних ситуаціях перед обличчям явної загрози, як єдиний злагоджений організм, що трансформується під конкретну оперативну обстановку на основі принципу командної роботи і взаємозамінюваності.

Залишайте онлайн-заявку на навчання або записуйтеся по телефону, вказаному в розділі "Контакти"

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ? ПОТРІБНА ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ?

тел.:(050) 270-77-66, (098) 270-77-66