Збройний захист будинку і сім'ї, правове застосування

Збройний захсит зображення

«Мій будинок - моя фортеця» стверджує старовинна приказка, але чи так це в Україні? Чим і як ми можемо захищатися, якщо під загрозою найдорожче для нас?

Все, що Вам необхідно знати про правові аспекти захисту будинку і сім'ї, Ви знайдете на курсі правового захисту будинку і сім'ї від Центру ВСП «SEAL»!

ЧОМУ ВИ НАВЧИТЕСЬ

Ви зможете чітко зрозуміти, як і якими засобами можливо захистити найдорожче - своїх близьких і своє житло. І в той же час зробити це так, щоб самооборона не стала приводом для притягнення до кримінальної відповідальності, а злочинець не «відіграв» ситуацію у свою користь.

У процесі навчання інструктори Центру ВСП «SEAL» дадуть Вам теоретичні та практичні навички захисту будинку і сім'ї, допоможуть з вибором засобів і способів захисту, застережуть від типових помилок, які, на жаль, нерідко трапляються у реальному житті.

Подробиці

Початок курсу

________________

Тривалість

Термін навчання на курсі індивідуальний.

В залежності від цілей та рівня початкової підготовки.

Місце проведення

Центр ВСП «SEAL» може організувати курс з правових аспектів збройного захисту будинку на Вашій території.

Подробиці організації курсу Ві можете дізнатися за телефонами, вказаними у розділі «Контакти»

По закінченню курсу видається Сертифікат Центру ВСП «SEAL».

Вартість

________

Кількість учасників

від 10 осіб

ПРО КУРС

Курс правового захисту будинку і сім’ї розроблений фахівцями Центру ВСП «SEAL» на основі практичних навичок, накопиченого досвіду роботи і аналізу практичних ситуацій самозахисту.

Ми пропонуємо Вам не просто курс, заснований на теорії, а комплексну програму навчання, що базується на практичному досвіді і урахуванні багатьох «дрібниць», невідомих широкому колу осіб. Знання, отримані у нас, актуальні і застосовуються у реальному житті.

ЧОГО НА КУРСІ ТОЧНО НЕ БУДЕ:

 • Відірваної від життя «теоретичної самооборони у вакуумі»;
 • «Шкідливих порад», не перевірених практикою, у тому числі і правозастосовної;
 • Збірки ситуацій з «хеппі ендом».

РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ТІ СИТУАЦІЇ, ЩО ВІДБУВАЮТЬСЯ У ЗВИЧАЙНОМУ ЖИТТІ!

У курс навчання з правових основ захисту будинку включені тактичні сценарії конфліктів, які найбільш часто відбуваються в повсякденному житті.

ДЛЯ КОГО

 • Для всіх власників зброї, а також громадян, які зацікавлені у забезпеченні особистої безпеки і безпеки близьких;
 • Для тих, хто хоче захистити своє майно і не порушити при цьому закон

WHO ARE TEACHERS?

Навчання проводять досвідчені інструктори, які мають багаторічний практичний досвід володіння як бойовою зброєю, так і вогнепальною зброєю обмеженого ураження.

ПРОГРАМА:

Курс з правових аспектів збройного захисту будинку складається з двох блоків - теоретичного і практичного.

Теоретичний блок:

 • Юридичний лікбез щодо необхідної оборони та інших ситуацій, що виключають кримінальну відповідальність за правомірні силові дії;
 • Рекомендації щодо вибору засобів для захисту будинку і сім’ї;
 • Вибір заходів захисту у залежності від загрози: чим відрізняється крадіжка від розбою?;
 • Належне утримання зброї і спецзасобів: баланс між швидкістю застосування і вимог до зберігання;
 • Пасивні засоби захисту будинку: сигналізація, відеоспостереження, «розумний дім» і «кімната-фортеця»;
 • Відповідь на питання «а що, якщо моя дружина візьме для захисту будинку від злодіїв мою рушницю?». Трохи про крайню необхідність;
 • Поняття про ситуації, коли допустимо застосування будь-яких засобів захисту. «Будинок - «фортеця». А якщо я на дачі?»;
 • Теоретичні основи безпеки квартири, приватного будинку і сім’ї - чого не слід робити.

Задати всі Ваші питання коучу стосовно захисту Вашого будинку і сім’ї Ви зможете у заключній частині теоретичного блоку, який пройде у форматі питання-відповідь.

Практичний блок:

 • Алгоритм дій для кожного члена сім’ї під час захисту свого будинку або квартири від злодіїв й інших зловмисників;
 • Навчання прийомам швидкого витягання і використання зброї у випадках захисту будинку від непроханих гостей. «Заряджена-не заряджена» або трохи про положення готовності до стрільби;
 • Способи зберігання зброї. Закон і практика швидкого застосування;
 • Навчання стрільбі з розумом, щоб не постраждати самому і не пошкодити непричетних;
 • Вибір зброї і боєприпасів для самозахисту;
 • Специфіка «стрілецької практики» у закритих приміщеннях.

ЩО У РЕЗУЛЬТАТІ

Навички, отримані на курсі з правових основ захисту будинку, дозволять Вам істотно підвищити рівень особистої безпеки і безпеки своїх близьких, впевнено діяти у ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, а ціна помилки може бути дуже високою.

ТРОХИ СТАТИСТИКИ

Значна частина громадян вважає, що у будь-якому випадку, пов’язаному з заподіянням шкоди нападаючому, громадянин, який захищається від нападу сяде у в'язницю. Чому склалася така думка? Тому, що 90% людей не знайомі з правовими основами збройного захисту будинку. При цьому практично всі готові боронити своїх близьких і своє житло будь-якими засобами, не оцінюючи у належній мірі наслідки своїх дій. Так, побутові конфлікти нерідко переростають у стрілянину або різанину, а в ситуаціях, коли застосування зброї було б виправдано, жертва нападу часто зволікає з адекватною відповіддю на посягання.

У той же час, наше законодавство дозволяє захищатися у ситуаціях, коли навіть законодавство деяких штатів у США змушує всіма способами уникати застосування сили.

І це не рахуючи випадків, коли неправильна поведінка після конфлікту перетворює «перспективну» з точки зору права ситуацію у відверто безнадійну.

Центр ВСП «SEAL» вважає, що правові основи збройного захисту будинку зобов’язаний знати кожен! Тому, що це - найважливіша складова концепції особистої безпеки.

Залишайте онлайн-заявку на навчання або записуйтеся по телефону, вказаному в розділі "Контакти"