Правові аспекти необхідної оборони

Правові основи самозахисту зображення

У США кажуть: «Нехай краще судять троє, ніж несуть шестеро». Однак навіщо впадати у крайнощі, якщо необхідна оборона в Україні не просто законна, але і гарантована Конституцією?

На жаль, навколо цієї теми виникло багато шкідливих «міфів», в той час як корисні знання про право на захист себе і близьких нерідко залишаються невідомими навіть для тих, хто зобов'язаний про це знати.

Хочете розібратися у всіх тонкощах необхідної оборони?

Ласкаво просимо на найпопулярніший курс юридичних аспектів самозахисту від Центру ВСП «SEAL»!

ЧОМУ ВИ НАВЧИТЕСЬ

Ви дізнаєтеся про те, що таке необхідна оборона і як користуватися цим правом з мінімальними ризиками кримінальної відповідальності за Ваші дії. Ми розглянемо не тільки «суху теорію», а й роз'яснемо Вам неоднозначно описані у законодавстві України положення, що стосуються ситуацій, коли нанесення шкоди нападаючому законно і не загрожує відповідальністю. Ви чітко визначитеся із мірою допустимого впливу на нападника і позначите для себе горезвісні «межі необхідної оборони», а також навчитеся «на льоту» оцінювати ситуації і приймати правильні рішення.

Подробиці

Початок курсу

________________

Тривалість

Термін навчання на курсі індивідуальний.

В залежності від цілей та рівня початкової підготовки.

Місце проведення

Центр ВСП «SEAL» може організувати курс правових аспектів самооборони на Вашій території.

Подробиці організації курсу Ві можете дізнатися за телефонами, вказаними у розділі «Контакти»

По закінченню курсу видається Сертифікат Центру ВСП «SEAL».

Вартість

________

Кількість учасників

від 10 осіб

ПРО КУРС

Курс «Правові аспекти самооборони» - це комплексна програма навчання, розроблена на основі особистого досвіду інструкторів Центру ВСП «SEAL» і аналізі практичних ситуацій самозахисту.

Навчання включає в себе не тільки теорію, а й розширений практикум, який передбачає роз’яснення юридичних аспектів використання прийомів самозахисту і враховує багато «дрібниць», які невідомі широкому колу осіб.

Знання, якими Ви оволодієте у ході вивчення курсу правових основ самооборони, на 100% актуальні, практичні і застосовуються у реальному житті.

ДЛЯ КОГО

Для всіх власників зброї, а також громадян, які зацікавлені у забезпеченні особистої безпеки і безпеки близьких.

ІНСТРУКТОРИ

Навчання проводять досвідчені інструктори, які мають багаторічний практичний досвід в області права і застосуванні чинного законодавства, також розбираються у практичних аспектах застосування зброї і спецзасобів.

ПРОГРАМА:

Програма курсу правових основ самооборони містить наступні теми:

  • Юридичний лікбез щодо необхідної оборони та інших ситуацій, що виключають кримінальну відповідальність за правомірні силові дії;
  • Коли має місце законна оборона, а коли - ні?;
  • Що таке перевищення меж необхідної оборони і як його уникнути?;
  • Поняття про ситуації, коли допустимо застосування будь-якого захисту;
  • Відповідь на питання «а, що, якщо моя дружина візьме для захисту мою рушницю?». Трохи про право на самозахист і крайню необхідність;
  • «Сам собі поліцейський» або, коли допустимо затримувати злочинця і як слід це робити;
  • Рекомендації щодо вибору засобів для самозахисту. Об'єктивна оцінка їх переваг та недоліків з точки зору наслідків застосування. Поради щодо підбору «особистого арсеналу» в залежності від ситуації і загроз;
  • «Легенди і шкідливі поради» - чого не слід робити і кому не слід вірити;
  • Спілкування з правоохоронними органами та поведінка у випадках, коли довелося застосувати силу для захисту себе і оточуючих. Як не сісти до в'язниці на «порожньому місці»;
  • «Розбір польотів» деяких реальних ситуацій самозахисту з урахуванням сформованої практики.

ПІДСУМОК

Навички, отримані на курсі «Правові основи самооборони», дозволять Вам істотно підвищити рівень особистої безпеки і безпеки своїх близьких, впевнено діяти у ситуаціях, коли рахунок йде на секунди, а ціна помилки може бути дуже високою. Знання дозволять із самого початку діяти правильно і користуватися можливостями, які гарантовані нам чинним законодавством.

Залишайте онлайн-заявку на навчання або записуйтеся по телефону, вказаному в розділі "Контакти"